Tapeta w kuchni

Tapety w kuchni od zawsze stanowiły dosyć kontrowersyjny temat. Jedni są ich zwolennikami, drudzy są absolutnie przeciw.

Tapety w kuchni znajdują zastosowanie jako sposób na zabezpieczenie ściany pomiędzy blatami a górnymi szafkami, jak również pełnią rolę dekoracyjną, zdobiąc całe powierzchnie ścian.

Tapety Flügger’a zwracają uwagę swoimi delikatnymi, stonowanymi kolorami, które świetnie równoważą się z ciekawymi motywami.

Tapety Boras Tapeter urzekają klimatem, jaki wprowadzają do wnętrza. Piękne są zarówno te spokojne, wykonane w stylu retro jak np. tapety w grochy lub tapety z motywem róży, jak i te, które wykonane zostały w żywych kolorach, dzięki czemu wprowadzają sporo dynamiki do wnętrza.

Nie sposób także przejść obojętnie obok tapety zaprojektowanej przez Ralpha Laurena – jest cudowna i niesamowicie subtelna!

18 komentarzy
 1. Mam tapetę w kuchni, właśnie Fluggera i wygląda rewelacyjnie.na ścianie gdzie stoi stół.Ma już 3 lata i nie ma najmniejszego problemu z utrzymaniem czystości.niesamowicie zdobi kuchnię:)polecam z czystym sumieniem.Ania

   1. Można jak najbardziej, mam bardzo delikatne kwiaty( róże w kolorze blady róż i brudny beż) Mam 3 latka w domu który non stop czymś chlapie. Nie ma najmniejszego problemu z usuwaniem plam. Wiadomo, że jak tłuste plamy zostawi się na dłużej to wniknie w każdą powierzchnię. Mam tapety w całym mieszkaniu w tym arcytrudną w utrzymaniu ( chodzi mi o kurz)- ciemnogranatową w pasy w sypialni:) Ja jestem bardzo zadowolona i nie chciałabym niczego innego na ścianie:)

  1. Wiem, wiem. 😀 Florystyczna jest szałowa, ale nie wiem czy sprawdzi się na całej ścianie w małej kuchni.

   PS. Foto kuchni nie dałam, bo osoby nie czytające tekstu mogłyby pomyśleć, że dobieram tapetę do stanu obecnego, a meble również ulegną refreszingowi. Chyba więc zacznę od wyboru kolorystyki mebli… 🙂

     1. No ja mam to samo wnętrzarskie ADHD 🙂 blogowe zresztą również 🙂 ale podejmuje tapetowe wyzwanie. Bo wiesz, wyzwaniem będzie zmiana stylu sypialni, tak aby dopasować go do tapety. Takie dojrzewanie wnętrza w czasie. Bo tapeta przecież nie narzuca jednego stylu. No przynajmniej jeden,a potem możesz dać eklektyzm,mieszać je i miksować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej inspiracji