Paryski szyk w Twoim domu, India Mahdavi

Nie ma nic złego w urządzaniu swojego domu czy też mieszkania na podstawie źródeł takich jak blogi, czy czasopisma wnętrzarskie (a nawet wręcz przeciwnie), jednak nie powinno się zapominać o literaturze. Na blogach tematyka dotyczy z reguły mieszkań ich autorów lub prezentowania nowości. Czasopisma pokazują to, co obecnie jest modne i sugerują możliwe rozwiązania. Wszystko to zdecydowanie pomaga stworzyć ostateczną wizję. W odnalezieniu własnego stylu niezastąpione okazują się także książki.

“Żadnych wątpliwości! To on! Nowy dom jest jak nowy mężczyzna. Dochodzi do pierwszego spotkania. On jest stworzony dla ciebie, ty jesteś stworzona dla niego! Szybko jednak nadchodzi czas wzajemnego dopasowywania się. Jeśli związek ma być trwały, nie należy przesadnie oszczędzać.”

India Mahdavi, Paryski szyk w Twoim domu

Autorka w swojej książce zwraca uwagę na urządzanie i dekorowanie mieszkania w taki sposób, aby odzwierciedlało osobowość domowników. Dodatkowo, książka ta jest świetnym przewodnikiem dla tych, którzy nie mają pojęcia w jaki sposób zabrać się za aranżację swoich  czterech kątów – znajdą w niej gotowe, sprawdzone rozwiązania. Osoby zainteresowane tematyką architektury wnętrz z pewnością docenią także pozycję “Historia wnętrz” Johnego Pile.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej inspiracji
Czytaj więcej

so-interio

SO-INTERIO to zbiór inspiracji z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Oprócz fotografii znajdziesz tu artykuły eksperckie oraz kalendarz wydarzeń branżowych.…
Czytaj więcej