Łódź Design Festival & Meetblogin 2016

Lodz Design Festival 2016 potrwa jeszcze do jutra, więc to ostatni dzwonek, aby zobaczyć tegoroczne, jubileuszowe wystawy. Wśród wystawców warto zwrócić uwagę na perełki takie jak wystawy “make me” i “must have”.

Meetblogin

Ula, organizatorka Meetblogin, jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Na przysłowiowy ostatni guzik dopięła kwestie organizacyjne, biorąc pod uwagę wszystkie pochwały, jak również “skargi i zażalenia” uczestników zeszłorocznej edycji. Tym razem zaplanowane zostały odpowiednio długie przerwy na posiłki. Nie zabrakło także czasu na ploteczki i integrację blogerów. Piątkowe spotkanie inauguracyjne odbyło się w Cafe Loft, gdzie mogliśmy wzajemnie się poznać i wypić pyszną kawę.

W piątkowe popołudnie zwiedziliśmy Księży Młyn i lofty u Scheiblera, a sobota i niedziela minęły na wykładach i warsztatach, które dotyczyły m.in. tworzenia kompozycji pod kadr (Ikea) czy też trendów i tendencji w kolorach i wzorach (Dekoria / Interprint / Purmo). Ciekawe okazały się także warsztaty, podczas których mieliśmy możliwość stworzyć własne dekory ceramiczne (Paradyż) oraz poznaliśmy “Tastes of life” (Barlinek).

Dziękuję Uli za zaproszenie na rewelacyjne wydarzenie, blogerom za cudowne towarzystwo oraz partnerom za wspaniałe prelekcje i warsztaty. Dziękuję również Karolinie z kaboompics za piękne zdjęcia, bez których ta relacja nie miałaby szans powstać!

Meetblogin 7dziekujemy_partnerom_meetblogin_2016-2

4 komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej inspiracji
Czytaj więcej

so-interio

SO-INTERIO to zbiór inspiracji z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Oprócz fotografii znajdziesz tu artykuły eksperckie oraz kalendarz wydarzeń branżowych.…
Czytaj więcej