Łódź Design Festival & Meetblogin 2015

Ostatni weekend spędziłam w Łodzi. Stało się tak za sprawą Meetblogin, na które zostałam zaproszona oraz Łódź Design Festival, w ramach którego odbywało się spotkanie.

Prelekcje były świetne i inspirujące. Wykłady z dziedziny architektury i produktowe poszczególnych marek to świetna inspiracja do planowania kolejnych metamorfoz w swoich (i nie tylko swoich) domach. Wykłady dotyczące marketingu to ogrom wiedzy w pigułce, którą koniecznie trzeba wykorzystać. Dodając do tego wystawy na Łódź Design – lepszego weekendu nie można było sobie wyobrazić!

Lofty, Łódź

Wykłady odbywały się w tym samym miejscu, gdzie Łódź Design. Same budynki już wprawiały mnie w zachwyt. Motyw cegły jest jednym z moich ulubionych, a tam cegła była WSZĘDZIE (tak jak design ;)). Druga część odbywała się w Book&Cook – koniecznie odwiedźcie to miejsce będąc w Łodzi! Klimat, jaki tam panuje jest nie do opisania. Drugiego dnia, po prelekcjach udaliśmy się na wycieczkę po wystawach – wszystkie były fenomenalne!

Łódź Design Festival

Ogromne podziękowania należą się Uli z Interiorsdesignblog za organizację Meetblogin – kawał naprawdę dobrej roboty!

meetblogin2015_dziekujemy

2 komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej inspiracji
Czytaj więcej

so-interio

SO-INTERIO to zbiór inspiracji z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Oprócz fotografii znajdziesz tu artykuły eksperckie oraz kalendarz wydarzeń branżowych.…
Czytaj więcej