#instainteriors: Aranżacje balkonów i tarasów

Instagram to niewątpliwie źródło inspiracji. Dbając o jakość obserwowanych profili, można uchronić się przed przypadkowymi treściami i stosem reklam. Planując aranżację tarasu lub balkonu, z pewnością warto zerknąć na poniższe profile.

marzena.marideko

Balkon Marzenki zachęca do tego, aby choć na chwilę zwolnić tempo i w pełni wykorzystać ciepły letni wieczór. Materac, stos poduszek i lampiony niewątpliwie potrafią stworzyć wyjątkową atmosferę.

Aranżacje balkonów i tarasów

Aranżacja balkonu zachwyca, jednak prawdziwą furorę na polskim instagramie robi nie balkon, a taras Marzeny. Kino letnie, hamak, a nawet miejsce do organizowania przyjęć w ogrodzie — tak wydzielone strefy pozwalają w pełni korzystać z tej przestrzeni.

Aranżacje balkonów i tarasów 4

deer.home

Nie potrzeba wielkiej powierzchni, aby stworzyć własne miejsce relaksu. Aranżacja Pauliny może być źródłem inspiracji dla właścicieli niewielkich balkonów w blokowych mieszkaniach.

Aranżacje balkonów i tarasów 14

oliv.home

Kolejny „blokowy” balkon, na który nie można nie zwrócić uwagi. Porwie wszystkich boho-miłośników i rozkocha w tym stylu nawet tych, którzy zarzekają się, że to nie ich bajka.

Aranżacje balkonów i tarasów 18

wendy_studiozinnig

I na koniec coś mało popularnego w Polsce a niezwykle urokliwego — weranda. Wendy jest szczęśliwą posiadaczką tej cudownej przestrzeni, a także przestrzeni wokół domu.

Aranżacje balkonów i tarasów 28

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej inspiracji