BlogInTalk w Krakowie

Spotkanie blogerów wnętrzarskich BlogInTalk w Krakowie odbyło się się w kawiarni Cafe Bar Magia (piękne miejsce w samym centrum Krakowa!). Organizatorami byli Magda i Piotr Motrenko z Blogów wnętrzarskich, którzy na wydarzenie zaprosili wspaniałe osoby!
Cafe Bar Magia w Krakowie

Dziewczyny są niesamowite ze względu na to co robią i ogrom pracy, który w to wkładają. Nie myślcie, że wszystkie blogerki wnętrzarskie są takie same… Łączy nas miłość do pięknych, estetycznych wnętrz, jednak każda z nas ma inne doświadczenia i pracujemy na zupełnie różnych stanowiskach. Wymiana tych doświadczeń jest bardzo wartościowa. Nieczęsto spotyka się grupę dziewczyn, w której słowo “YTONG” jest zrozumiałe i ANI RAZU żadna z dziewczyn nie poruszyła tematu fryzur, makijażu czy ciuchów – to lubię! O czym więc rozmawiałyśmy?

Spotkanie blogerów

Temat spotkania to “bloger – marka – czytelnik”.

Dzieliłyśmy się swoimi doświadczeniami w blogowaniu. Opowiedziałyśmy o projektach nad którymi pracujemy oraz podzieliłyśmy się również tymi pomysłami, nad którymi chciałybyśmy pracować jednak z różnych względów jest to na chwilę obecną niemożliwe.
Poruszyłyśmy temat współpracy z markami i tutaj wniosek nie jest najciekawszy – na chwilę obecną niewiele jest firm świadomych z korzyści współpracy z blogerami i nie do końca wiedzą, w jaki sposób współpraca ta powinna wyglądać. No ale nie ma co narzekać! Ważne, że wśród nich zdarzają się również te firmy, które współpracują bardzo dobrze, a za tymi współpracami stoją wyjątkowi ludzie.
Czytelnicy blogosfery wnętrzarskiej odbierani są jako fajne, pozytywne osoby. Szukałyśmy jednak powodu dla którego tematyka wnętrzarska cieszy się mniejszą popularnością niż np. modowa czy kulinarna. Czyżby wszyscy chcieli dobrze zjeść i dobrze się ubrać ale niekoniecznie chcą dbać o to, aby dobrze mieszkać? 😉
0 komentarzy
  1. Myślałam, że to był tylko mój "pierwszy raz" 😀 – jak na prawie wyłącznie babskie spotkanie było bardzo rzeczowo, prawda? Cieszę się, że Cię poznałam i do kolejnego spotkania. Olka B.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej inspiracji
Czytaj więcej

so-interio

SO-INTERIO to zbiór inspiracji z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Oprócz fotografii znajdziesz tu artykuły eksperckie oraz kalendarz wydarzeń branżowych.…
Czytaj więcej