Biurka, które wykorzystasz jako konsole lub toaletki

Koronawirus skutecznie uwięził w domach większość społeczeństwa. Nie dla wszystkich jednak pozostanie w domu, oznacza brak pracy. Home office przeżywa prawdziwy rozkwit, a pracę zdalną praktykują obecnie nawet Ci, którzy nigdy nie wyobrażali sobie pracy w takiej formie.

Jeśli wcześniej bardzo restrykcyjnie udawało Ci się oddzielać życie osobiste od zawodowego, prawdopodobnie nie posiadasz w domu mebla, jakim jest biurko. Nikt już nie łudzi się, że za tydzień wszystko wróci do normy i pracownicy znów zawitają do swoich miejsc pracy – warto więc wygospodarować przestrzeń na miejsce do pracy w domu.

Praca na sofie bądź przy stole w jadalni nie jest ani komfortowa, ani wystarczająco efektywna. Mimo to, zakup biurka z perspektywą użytkowania go zaledwie przez kilka miesięcy wydaje się zbędnym wydatkiem. Jak znaleźć kompromis?

Wyposaż kącik swojej pracy w meble, które można wykorzystać w wieloraki sposób. Na czas pracy zdalnej pracuj wygodnie przy biurku, dbając o kręgosłup i komfort pracy, a gdy domowe biuro nie będzie Ci już potrzebne, wykorzystaj biurko jako toaletkę lub konsolę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej inspiracji