4 sposoby na Cotton Ball Lights

Cotton ball lights – te magiczne światełka znają już chyba wszyscy!

“Ten motyw jest już oklepany i obecnie można je znaleźć prawie w każdym domu” – takie opinie coraz częściej przewijają się w sieci. Nic jednak w tym dziwnego, skoro każde wnętrze, w którym znajdują się te cudeńka, staje się bardzo przytulne. Ich montaż nie wymaga uszkodzenia ścian, czy też innych elementów więc jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku, gdy wszystko w mieszkaniu jest stanem przejściowym lub np. mieszkając w wynajmowanym mieszkaniu.

W przypadku oryginalnych “cottonków” istnieje możliwość dokupienia zapasowej żarówki, dodatkowego przewodu świetlnego lub dodatkowych kul. Dodatkowe kule to świetna sprawa – każdą z nich można dowolnie wymieniać! Dzięki temu uzyskuje się inną aranżację codzienną i inną w przypadku, gdy np. łańcuch Cotton Ball Lights stanowi dekorację stołu, czy też ozdobę świąteczną. Wystarczy stworzyć bazę opartą na stonowanych szarościach i bielach, a te przeplatać dodatkowym kolorem przewodnim. Takie rozwiązanie to ogromny plus dla tych osób, które stale zmieniają kolor ścian w swoim pokoju – zamiast wyrzucić lampki, które już nie wpasowują się w wystrój, wystarczy wymienić same kule! W przypadku zakupu Cotton Ball Lights, można pokusić się także o usługę montażu. Pora więc odpowiedzieć sobie na pytanie – dlaczego zrobiły tak ogromną furorę? Ze względu na ich uniwersalność! Zastanawiacie się, gdzie je wykorzystać?

4 sposoby na Cotton Ball Lights

Pokoje dziecięce – oprócz tego, że idealnie podkreślają klimat, jaki w nich panuje, dodatkowo mogą okazać się dobrym rozwiązaniem dla maluchów, które boją się ciemności. Zapalone wieczorem kule stworzą bardzo przyjemną atmosferę. 🙂

Dekoracje stołu – goście będą za pół godziny, a Twój ulubiony obrus leży niewyprasowany na dnie szafy? Bez obaw! Bukiet kwiatów i Cotton Ball Lights załatwią sprawę.

Dekoracja pomieszczenia – z pewnością każdy ma w domu szklany wazon, a może nawet i kilka. Nie zawsze są one wypełnione świeżo ściętymi kwiatami – w tym czasie dobrą propozycją jest wypełnienie ich świecącymi kulami.

Dekoracja kominków – łańcuch z kulami na obudowie kominka to dobre zastosowanie Cotton Ball Lightsów.

Zastosowanie tych pięknych lampek nie ma końca! Z powodzeniem mogą witać gości tuż po wejściu do domu, jako ozdoba w przedpokoju. Bardzo dobrze sprawdzą się jako nastrojowe światło w sypialni, a także jako element ozdobny niejednego salonu. Jeżeli tylko macie wizję umieszczenia ich w łazience lub w kuchni – tam także będą się rewelacyjnie prezentowały!

Od posiadania Cotton Ball Lights dzielą zaledwie trzy proste kroki. Aby skonfigurować własny zestaw wystarczy (1) wybrać ilość kul, (2) wybrać kolory kul i (3) zaakceptować wybór. A może lepiej skusić się na gotowy zestaw?

Jeżeli Wy także jesteście wielkimi fanami tych ozdób, mamy dla Was niespodziankę10% rabatu na zakup Cotton Ball Lights po wpisaniu hasła “blogiwnetrzarskieCBL”. Rabat jest ważny przez cały listopad! Jeżeli już teraz myślicie o świątecznych prezentach, to może dobrą propozycją będzie karta podarunkowa na zakup wybranego zestawu? 🙂

2 komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej inspiracji