3 rzadko spotykane rozwiązania, które tworzą klimat wnętrz

Czasem niewiele trzeba, aby wnętrze nabrało indywidualnego charakteru. Mówi się, że dom ma klimat lub “duszę” – że jest inny niż wszystkie. Jego wyjątkowość tworzą nieszablonowe rozwiązania. To one stają się punktem charakterystycznym danego wnętrza i tworzą wspomniany wcześniej, wyjątkowy klimat.

Wiklina od jakiegoś czasu wraca do łask i wiedzie prym na salonach. Wykorzystaj jej ciepło również w sercu każdego domu – w kuchni lub w jadalni, gdzie Ty i Twoi bliscy spędzacie czas podczas posiłków. Jeśli chcesz przełamać monochromatyczny wystrój Twojego domu, postaw na akcent kolorystyczny jednego z elementów. A jeśli nie brakuje Ci odwagi i chcesz zupełnie zaszaleć, połóż na ścianie wzorzystą tapetę. Co powiesz na tapetę w łazience? Tak bardzo popularne rozwiązanie w amerykańskich domach, a tak rzadko spotykane w Polsce – kwestia braku odwagi, czy braku spopularyzowania tego rozwiązania?

Zerknij na poniższe zdjęcia, kliknij wybrane i zobacz inspirujące aranżacje wnętrz: wiklinowe krzesła w jadalni, niebieski piekarnik w kuchni lub tapetę na ścianach łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej inspiracji